Climbo Summer Camp – Puchar Polski we wspinaczce na trudnośćw

dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 26 lipca 2014, Możliwość komentowania Climbo Summer Camp – Puchar Polski we wspinaczce na trudnośćw została wyłączona

W sobotę 26 lipca we Wrocławiu odbyła się wakacyjna edycja Pucharu Polski na trudność – Climbo Summer Camp. Okres wakacyjny, jak można było przypuszczać, nie sprzyjał frekwencji, jednak mimo to, na gościnnej (jak zawsze) ściance Fpinka, pojawiło się około 30-stu zawodników i zawodniczek.

UKA Agama reprezentowali Bartek Winiarek w  kategorii dzieci oraz Maciek Klejman w kategorii krasnali.

Dla wszystkich kategorii organizatorzy przygotowali po 4 drogi eliminacyjne oraz po jednej drodze finałowej. Bartek zatopował wszystkie drogi eliminacyjne, Maćkowi udało się ukończyć 2 drogi i obaj nasi zawodnicy weszli do finału.

W grupie krasnali Maciek zajął znakomite III miejsce, a Bartek wygrał rywalizację lepszym czasem na drodze finałowej.

GRATULACJE!!!

Kolejne zawody Pucharu Polski odbędą się 23 sierpnia na Geco Arena w Legnicy, a niecały tydzień później, 29 sierpnia odbędą się pierwsze Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzików w bulderingu w Jaworznie. Zachęcamy wszystkich zawodników do startu.