dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 3 grudnia 2013, Możliwość komentowania Konin z medalami została wyłączona
W dniach 30 listopada i 1 grudnia odbyły się w Koninie ostatnie w tym roku zawody Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w konkurencjach na trudność i na czas. Jak na Agamę przystało sekcja pojechała na zawody w dużym i mocnym składzie co widać było po ilości przywiezionych medali. Pod nieobecność Gosi, opiekę trenerską dzieciakom zapewnił Tomek Majchrzak.
Zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym zawody były przygotowane wzorowo. Drogi były wymagające i dostosowane do coraz wyższego poziomu umiejętności młodych zawodników i chyba w żadnej kategorii wiekowej czas nie decydował o kolejności na podium.
W konkurencji na czas przygotowano dwie długie, lekko zakrzywione drogi, które dostarczyły zawodnikom i kibicom dużo emocji. Zawody przeprowadzono bardzo sprawnie, a wspaniałe nagrody mogły zadowolić najbardziej wybredne dzieci :)
Zawodnicy AGAMY spisali się znakomicie a czworo z nich zajęło miejsca na podium:
W kategorii na TRUDNOŚĆ:
Ania Saloni – II miejsce w kategori dzieci młodsze – dziewczynki
Bartek Winiarek – II miejsce w kategorii dzieci – chłopcy
W kategorii na CZAS:
Dominika Majszyk – I miejsce w kategori dzieci młodsze – dziewczynki
Ania Saloni – III miejsce w kategori dzieci młodsze – dziewczynki
Maciej Klejman – III miejsce w kategori dzieci młodsze – chłopcy
Na koniec słowa pochwały, które należą się organizatorom również za pozasportowe aspekty imprezy. Wszystkim uczestnikom zapewniono pakiety startowe zawierające identyfikatory, poczęstunek, oraz harmonogram zawodów. Dla kibiców i opiekunów uruchomiono bezpłatną kawiarenkę z napojami i słodyczami, na kolację dostarczono ogromne ilości pysznej pizzy, a dla chętnych zapewniono noclegi w salach szkolnych. Nad wszystkim czuwali organizator zawodów Marcin Sypniewski, pani dyrektor Gimnazjum nr 3 oraz duże grono wolontariuszy. Dla wszystkich Wielkie Dzięki!
Mamy nadzieję, że za rok znów się zobaczymy.
Komentarze
Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
Designed by divbox.pl