Turniej 4 Ścianek – edycja Brzeszcze

dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 12 stycznia 2014, Możliwość komentowania Turniej 4 Ścianek – edycja Brzeszcze została wyłączona

W niedzielę 12 stycznia czwórka zawodników Agamy wzięła udział w pierwszych tegorocznych zawodach z cyklu Turnieju Czterech Ścianek zorganizowanych przez UKS Brzeszcze OK pod patronatem portalu wspinajsie.com.

W zawodach wzięło udział prawie 90 zawodników z Polski oraz Czech, w 4 kategoriach wiekowych:

2005 i młodsi wspinanie na wędkę,

2003-2004 wspinanie na wędkę,

2001-2002 wspinanie na wędkę,

1998-2000 prowadzenie z dolną asekuracją,

Dla każdej z grup przygotowano po dwie wymagające drogi eliminacyjne oraz po jednej drodze finałowej dla sześciu najlepszych zawodników z eliminacji. Cała agamowa czwórka jak burza przebrnęła przez eliminacje i wszyscy dzielnie walczyli o miejsca na podium.

Ostatecznie Bartek Winiarek wygrał swoją kategorię, jako jedyny topując na wszystkich trzech drogach, Ania Saloni zajęła drugie miejsce, Maciek Klejman zajął czwarte miejsce przegrywając podium czasem na drodze finałowej, a Dominika Majszyk zajęła piąte miejsce (również ustępując tylko czasem zawodniczkom z miejsca III i IV).

OGROMNE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW!

Kolejne zawody z cyklu Turnieju Czterech Ścianek odbędą się 22 lutego w Rudzie Śląskiej. Zachęcamy do udziału!