1% dla AGAMY

dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 21 stycznia 2014, Możliwość komentowania 1% dla AGAMY została wyłączona

Drodzy Agamowicze i przyjaciele Agamy,

Rok 2013 był dla sekcji UKA Agama pełen sukcesów sportowych i organizacyjnych. Nasi zawodnicy wielokrotnie stawali na podium zawodów Pucharu Polski w konsekwencji zajmując wysokie miejsca w klasyfikacji generalnej PZA. Ponadto, kilkoro naszych zawodników po raz pierwszy w życiu brało udział w zawodach Rock Junior w Arco zdobywając cenne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Niebawem przedstawimy pełne podsumowanie sportowych osiągnięć sekcji.

Ale rok 2013 to nie tylko sukcesy sportowe. Nasz klub zorganizował 2 edycje zawodów Pucharu Polski: w czerwcu czasówki dla Dzieci i Młodzików oraz w grudniu buldering dla Juniorów i Juniorów Młodszych. Ponadto jak co roku, zorganizowaliśmy obozy wspinaczkowy na Jurze oraz w Chęcinach oraz wyjazdy weekendowe w Jurę. Tradycją naszej sekcji stało się zapraszanie dzieci z domów dziecka na treningi wspinaczkowe wspólnie z naszymi zawodnikami.

Wszystko to było możliwe również dzięki wsparciu rodziców i sympatyków naszej sekcji.

Mamy nadzieję, iż rok 2014, pod względem sportowym i organizacyjnym okaże dla sekcji UKA Agama i trenujących w niej zawodników jeszcze lepszy niż miniony 2013. To czy tak się stanie, zależy również od zaangażowania i pomocy nas wszystkich. W grudniu 2013 odbyło się spotkanie UKA i sekcji UKA Agama, na którym sprecyzowaliśmy cele, do których będziemy  dążyć i środki jakimi chcemy je osiągnąć. Cieszymy się, że zgłosiła się duża grupa wolontariuszy (głownie rodziców zawodników) chętna do działania i pomocy Małgosi Kusztelak. Powstała w ten sposób „rada” wspierana jest  przez zarząd klubu  UKA – organizacji pożytku publicznego.

W najbliższym czasie mamy możliwość wspomóc sekcję przeznaczając na jej rozwój 1% podatku. Prosimy wszystkich o wsparcie i zapewniamy, że środki będą dobrze wykorzystane na działalność sekcji. Prosimy także abyście w miarę możliwości rozesłali prośbę  do Waszych znajomych i członków rodzin, którzy mogliby ta samą droga wspomóc sekcję. Środki jakie pozyskaliśmy tą drogą w roku 2013 nie były znaczne, ale i tak pozwoliły na istotne ulepszenia działania sekcji (np opieka trenerska dzieci na zawodach wyjazdowych).

Nazwa: Uniwersytecki Klub Alpinistyczny

Numer KRS: 0000108308

Koniecznie prosimy zaznaczyć cel szczegółowy:  Agama


Komentarze

 • styczeń 2014
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • Kategorie

 • © Copyright 2012 Agamawspin – sekcja wspinaczkowa. All Rights Reserved.
  Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
  Designed by divbox.pl