Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Boulderingu w Tarnowie

dodał: Małgorzata Kusztelak , dnia: 9 listopada 2014, Możliwość komentowania Puchar Polski Dzieci i Młodzików w Boulderingu w Tarnowie została wyłączona

W kolejnej edycji Pucharu Polski Dzieci i Młodzików w Boulderingu w Tarnowie dzieciaki z UKA Agama znów wypadły rewelacyjnie. Mieliśmy aż 5 finalistów!

Jedyna dziewczynka- Dominika Majszczyk, zajęła nieco pechowe, lecz bardzo dobre 7 miejsce tuż pod kreską finału. Startowała w najbardziej licznej kategorii i zabrakło jej tylko jednego punktu, by walczyć dalej w finałach.

Bartek znowu zwycięża swoich bardzo mocnych  rywali!!!  Krzyś Potok (dla którego był to dopiero drugi start) zajmuje 4 miejsce.

Antek Gontarz znów staje na podium (tym razem na trzecim miejscu) , Maciek Klejman na 5, a Igor  Tomuń w najstarszej, najtrudniejszej kategorii zajął ostatecznie świetne  6 miejsce.