Murall Challenge – relacja

dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 15 marca 2015, Możliwość komentowania Murall Challenge – relacja została wyłączona

10425056_504203129720474_1664174436855464956_nW sobotę, 15 marca, na warszawskim Murallu odbyły się zawody Murall Challenge. W zawodach wzięło udział ok 250 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach wiekowych: dzieci młodsze, dzieci, młodzicy i open.

Organizatorzy przygotowali bardzo dużo dobrego wspinania w postaci 20 zróżnicowanych dróg eliminacyjnych o różnym stopniu trudności (od 4 do 8a) i różnej punktacji.

Ponad dwudziestka agamowiczów wzięła udział w zawodach we wszystkich kategoriach wiekowych i jak zwykle wspaniale reprezentowali „barwy” sekcji i dołożyli kolejne puchary i medale do agamowej kolekcji.

W zawodach wzięli udział:

Bartek Winiarek – I m w kategorii młodzików

Krzyś Potok – II m w kategorii dzieci

Dominika Majszczyk – III m w kategorii dzieci (dziewczynki)

Marysia Grześkowiak – IV m w kategorii dzieci (dziewczynki)

Antek Gontarz – IV m w kategorii dzieci

Grześ Urgacz – V m w kategorii dzieci

Antek Rygiel – V m w kategorii dzieci młodsze

Janek Grześkowiak – VII m w kategorii dzieci młodsze

Maciek Klejman – VIII m w kategorii dzieci

a ponadto: Maciek Kurzeja, Bartek Biskupski, Marcel Cholewa, Grzegorz Gorzkiewicz, Rafał Koelner, Ignacy Kuryłowicz, Filip Polsakiewicz, Jakub Kałużny, Mateusz Papuziński, Tomek Niedzicki i Mikołaj Sienkiewicz.

Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników!

Niekwestionowaną gwiazdą zawodów została 13-letnia Maja Rudka z  Korony Kraków, która wygrała kategorię młodziczek i zakwalifikowała się do finałów w kategorii Open! Gratulacje!

Pełne wyniki zawodów znajdują się na stronie FB Muralla.

Prosimy rodziców o przesyłanie zdjęć z zawodów.