Avatarkids

dodał: Andrzej Sędkowski , dnia: 25 maja 2015, Możliwość komentowania Avatarkids została wyłączona

plakat avatarki'ds_2015 mini(1)

Pechowo dla naszych zawodników zakończyły się zawody Pucharu Polski we wspinania na trudność w Krakowie Avatakids.
Do Krakowa pojechała trójka Agamowiczów: Antek Rygiel w kategorii Krasnali, Krzyś Potok w kategorii dzieci, oraz Bartek Winiarek w kategorii młodzików.

W eliminacjach organizatorzy przygotowali po 4 drogi o różnej trudności dla każdej kategorii.  Bartek i Krzysiek świetnie sobie poradzili ze wszystkimi drogami, awansując do finałów z kompletem topów. Antek, który nie startował w Pucharze Polski, tylko w rozgrywanych równolegle zawodach towarzyskich zaliczył 3 z 4 topów,  jednak to było za mało,  żeby się znaleźć w finale.
Patrząc na świetną postawe chłopców w eliminacjach, nic nie zwiastowało późniejszych kłopotów. Organizatorzy przygotowali po jednej drodze finałowej dla każdej kategorii wiekowej odzielnie dla chłopców i dla dziewczynek. Wszyscy obserwujący byli zgodni, że routseterzy tego dnia byli bardzo wymagający,  a drogi w kategorii młodzików wzbudziły respekt nawet wśród dorosłych wspinaczy.

Krzysiek odpadł niewiele przed miejscem, do którego doszedł zwyciezca kategorii i ostatecznie zajął piąte miejsce.
Bartek, pierwszy po eliminacjach w finale startował jako ostatni. Stres, nieuwaga,  pech sprawiły, że nieszczęśliwie odpadł z chwytów startowych i zajął szóste miejsce. W tym miejscu trzeba Bartka pochwalić  za to, jak sobie emocjonalnie poradził z tą pechową porażką.


Komentarze

 • maj 2015
  P W Ś C P S N
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Kategorie

 • © Copyright 2012 Agamawspin – sekcja wspinaczkowa. All Rights Reserved.
  Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
  Designed by divbox.pl