Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2022!!!

dodał: Małgorzata Kusztelak , dnia: 26 grudnia 2021, Możliwość komentowania Wesołych Świąt i Szczęśliwego 2022!!! została wyłączona

Trochę informacji o sukcesach w 2021 i o konkursie na najlepsze przejścia skalne

Drodzy Klubowicze!

Przyjmijcie proszę Świąteczno- Noworoczne Życzenia od Klubu Wspinaczkowego Agama. Niech Święta będą dla Was radosnym czasem odpoczynku od codzienności, prawdziwie zimowym za oknem i gorącym w sercu.Nowy Rok niech będzie szczególnie szczęśliwy i niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a te wspinaczkowe najbardziej.

Dziękujemy, że jesteście w Agamie. Jesteśmy dumni, że mamy w naszym gronie tylu wspaniałych, pełnych pasji wspinaczy – młodszych i starszych, wybitnych i takich, którzy będą dopiero wybitni.
2021r był dla naszego klubu wyjątkowo udany. W każdej poddyscyplinie wspinania odnieśliśmy wielkie sukcesy. Mamy wśród nas trzech członków kadry narodowej, Mistrzynię Polski Juniorów, Wicemistrzynię Polski w prowadzeniu, Mistrza Polski Młodzików i wielką ilość finalistów Pucharu Polski i zawodów amatorskich. W skałach padają jedna za drugą coraz trudniejsze drogi, także w stylu OS. To wyniki tylko naszych juniorów, którzy na co dzień trenują pod okiem naszych trenerów. Wiemy, że wielu naszych klubowiczów ma na swym tegorocznym koncie bardzo trudne drogi skalne i górskie, którymi się nie chwalą.

Żeby zachęcić Wszystkich do dzielenia się swoimi osiągnięciami ogłaszamy konkurs na najlepsze przejścia skalne i górskie Agamowiczów. Bardzo atrakcyjne nagrody:). Wysyłajcie proszę swoje najlepsze wyniki- zarówno na drogach sportowych jak i górskich. Będziemy je publikować i wyłonimy zwycięzców!!!

Agama bardzo się w tym roku rozrosła. Dzięki temu rozwinęła się sekcja dla dzieci niepełnosprawnych (przybyło nam kilkoro nowych zawodników), a także powstały dwie nowe grupy – dla młodszych dzieci i nawet dla przedszkolaków. Agamie udało się wynegocjować zniżki w sklepie Polarsport na hasło „Agama”. Oczywiście obowiązują nas też wszystkie zniżki dla członków PZA- w schroniskach górskich, na taborach itd.

Chcieli byśmy wszystkim chętnym wyrobić legitymację członkowską ze zdjęciem.

Bardzo zależy nam na tym, żeby Agama dawała Wam nie tylko przynależność do PZA, ale żebyście mogli się rozwijać wspinaczkowo w Waszej wybranej dziedzinie wspinania. Jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje. Wesprzemy Wasze inicjatywy i pomysły.Mamy wśród naszych  członków wybitnych trenerów, instruktorów, sportowców i wielu  bardzo doświadczonych górskich wspinaczy. Możemy  zorganizować obozy w skałach i w górach, kursy wspinaczkowe, spotkania ze specjalistami w dziedzinie treningu, diety, z uczestnikami górskich wypraw i znawcami sportowych rejonów na całym świecie.

Napiszcie tylko proszę jakie są Wasze oczekiwania.Zachęcam wszystkich do przedłużenia członkostwa na 2022 rok. Wystarczy przelać na nasze konto 50 zł za następny rok i wysłać mi dowód wpłaty. Jeżeli nie zapisywaliście się do Agamy przez formularz zgłoszeniowy to bardzo proszę zapiszcie się na naszej stroni (w zakładce zapisz się jest link).

UWAGA, zmieniliśmy numer konta:

Nowy numer konta:

Klub Wspinaczkowy Agama 30 1020 1026 0000 1102 0497 2271

Jeszcze jedna informacja dla wszystkich agamowiczów.

Dzięki Fundacji Kukuczki na Agamę można wpłacać 1% podatku.

Dane Organizacji:

Nazwa: Fundacja Kukuczki

Koniecznie proszę zaznaczyć cel: Agama

Numer KRS: 0000084062 


Komentarze

 • grudzień 2021
  P W Ś C P S N
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • Kategorie

 • © Copyright 2012 Agamawspin – sekcja wspinaczkowa. All Rights Reserved.
  Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
  Designed by divbox.pl