Grupy treningowe-terminy zajęć


Grupa I- juniorzy i młodzieżowcy – zawodnicy (16-19 lat)

(Kuba Jodłowski, Gosia Kusztelak,) ? Obiekto (Kuba Jodłowski) piątek- 16.00 Camp4- Gosia sobota- 12.00 Makak- Gosia

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa II- juniorzy młodsi i młodziki – zawodnicy

(Gosia Kusztelak, Kuba Jodłowski)

? Obiekto (Kuba Jodłowski) piątek- 16.00 Camp4- Gosia sobota- 12.00 Makak- Gosia

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa III- juniorzy młodsi i młodziki – zawodnicy (13-16)

(Gosia Kusztelak, Bartek Biskupski)

wtorek- 17.00 Volt/West – Bartek

piątek- 16.00 Camp4- Gosia i Bartek sobota- 13.30 Makak- Gosia

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa IV- Dzieci i Dzieci młodsze – zawodnicy (9-12 lat)

(Gosia Kusztelak, Ola Lewicka, Kuba Dobrowolski )

wtorek 17.00 Obiekto- Kuba ?

piątek – 17.30 Camp4- Ola

sobota – 14.30 Makak- Gosia

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa V- Młodzicy, Juniorzy i Młodzieżowcy – rekreacja (13-19 lat)

(Gosia Kusztelak, Bartek Biskupski, Magda Salwowska) środa- 16.00 Warszawianka/Nowowiejska piątek- 16.00 Camp4 sobota- 12.00 Makak


Grupa VI- Dzieci i Dzieci młodsze – rekreacja (8-11 lat)

(Bartek Biskupski, Gosia Kusztelak, Magda Salwowska)

środa- 17.30 Warszawianka/Nowowiejska

piątek- 17.30 Camp 4

sobota- 13.30 Makak

………………………………………………………………………………………………………………………………

Grupa VII- Krasnale i dzieci młodsze – rekreacja

Kostek Lewandowski

piątek- 17.30 Camp 4

………………………………………………………………………………………………………………………………..

Grupa VIII- Krasnale i dzieci młodsze – rekreacja

Kostek Lewandowski/ Bartek Biskupski/ Ola Lewicka

piątek- 18.30 Camp 4

…………………………………………………………………………………………………………………………………

Grupa IX- Młodzicy, Juniorzy młodsi, Juniorzy, Młodzieżowcy- rekreacja (od 12 do 19 lat)

(Mateusz Szmajda, Oliwia Klimkiewicz)

wtorek – 16.00 Warszawianka

czwartek- 16.00 Warszawianka

sobota- 12.00 Warszawianka

……………………………………………………………………………………………………………………………….

Grupa X- Dzieci, Młodzicy, Juniorzy młodsi (od 11 do 16 lat)- rekreacja

( Mateusz Szmajda, Oliwia Klimkiewicz)

wtorek – 17.30 Warszawianka

czwartek- 17.30 Warszawianka

sobota- 13.30 Warszawianka

Grupa XI Dzieci i Dzieci młodsze – rekreacja (8-11 lat) Joanna Borer poniedziałek – 15.30 Warszawianka środa – 15.30 Warszawianka ……………………………………………………………………………………………………………………………………. Grupa XII – Dzieci i Dzieci młodsze – rekreacja (8-11 lat) Joanna Borer poniedziałek – 16.30 środa – 16.30 ……………………………………………………………………………………………………………………………………. Grupa XIII Krasnale (5-7 lat) Kamil Odzeniak poniedziałek – 17.30 Warszawianka ……………………………………………………………………………………………………………………….. Grupa XIV – Krasnale (5-8 lat) – rekreacja Karolina Smulczyńska Czwartek – 17.00 Warszawianka …………………………………………………………………………………………………………………………………….

  • luty 2024
    P W Ś C P S N
     1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    26272829  
  • Kategorie

  • © Copyright 2012 Agamawspin – sekcja wspinaczkowa. All Rights Reserved.
    Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
    Designed by divbox.pl