Mikołajki 2022 na Stacji Grawitacji

dodał: Małgorzata Kusztelak , dnia: 14 stycznia 2023, Możliwość komentowania Mikołajki 2022 na Stacji Grawitacji została wyłączona

Poniedziałkowa grupa Agamy, która trenuje regularnie na Obozowej została w tym roku zaproszona na Stację Grawitację. Dzieci były zachwycone! Wspinali się bowiem na ściankach specjalnie skonstruowanych dla maluchów- kolorowe, kosmiczne, po wiszących kulach, drabinkach, kościach, siatkach, piłkach, drzewach…

Początkowo było trochę ciężko, gdyż prawie na każdej drodze była autoasekuracja, a więc trzeba było się wspinać całkowicie samodzielnie, bez pomocy rodzica – asekuranta. W dodatku urządzenie to nie daje bloku, tylko od razu po odpadnięciu opuszcza w dół i trzeba podchodzić jeszcze raz. Z początku odpadanie było trochę straszne, ale po kilku próbach już nikt nie bał się odpadać i zjeżdżać.

Wszystkim szło wspaniale! Na ściankach dla dzieci pokonane zostały niemal wszystkie drogi!

Wojtek startował z wozu strażackiego i wchodził po strażackiej drabinie jak prawdziwy strażak! Filipowi najbardziej podobały się oczywiście piłki do nogi, bo to zapalony footbolista 😊.

Bruno robił wszystko, a najtrudniejsza zrobiona droga to była kołysząca się we wszystkich kierunkach drabina.

Karolinie i Michałowi najbardziej podobały się drogi dla dorosłych, które były na lekko połogiej (delikatnie leżącej, a nie całkiem pionowej) ścianie. Weszli tam bez problemu i bez jakiejkolwiek pomocy!

 To tylko przykłady, gdyż każdy zrobił kilka dróg zarówno na ścianie dla dzieci jak i dla dorosłych. Karolinie udało się jeszcze niepostrzeżenie poskakać na trampolinie 😉.

To były najlepsze Mikołajki !

Dziękujemy Stacji Grawitacji i Romkowi !!!


Komentarze

 • styczeń 2023
  P W Ś C P S N
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  
 • Kategorie

 • © Copyright 2012 Agamawspin – sekcja wspinaczkowa. All Rights Reserved.
  Phasellus elementum tristique nullaortor placerat vel. Vestibulum consectetur, purus id dapibus cursus.
  Designed by divbox.pl